Gościniec Kaszebe jest nowym, całorocznym obiektem turystycznym, oferującym pokoje 2, 3 i 4 osobowe o wysokim standardzie. Oferowane przez nas pokoje wyposażone są w wygodne łóżka jedno i dwuosobowe, w każdym pokoju znajduje się telewizor oraz łazienka. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja oferująca dania regionalne.

Dla naszych gości udostępniamy dostęp do Internetu Wi-Fi, miejsca parkingowe oraz ogródek z grillem i miejscem do biesiadowania.

Budynek znajduje się na ogrodzonej posesji w centrum Łeby w pobliżu dworca PKP, przy drodze wiodącej na plażę zachodnią. Na sąsiednie posesji znajduje się ogrodzony parking przeznaczony dla naszych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży usługowo - turystycznej oraz kontaktom biznesowym z lokalnymi przedsiębiorcami możemy również przyjmować grupy zorganizowane, dla których oferujemy dodatkowe atrakcje. Serdecznie zapraszamy na imprezy rodzinne i firmowe oraz konferencje.

Jako ośrodek posiadający rekomendację PZW, specjalną ofertę kierujemy do amatorów wędkowania, dla grup zorganizowanych oferujemy nocleg w pobliżu portu oraz możliwość zorganizowania połowów na morzu z pokładu kutra przeznaczonego do połowów dla wędkarzy.

Specjalną ofertę kierujemy również dla dzieci i młodzieży, zapraszamy zorganizowane grupy na kolonie i zielone szkoły.