Wyprawy na dorsza Łeba

Wyprawy na ryby w morzeWyprawy organizujemy przez cały rok, uczestnicy wyprawy zakwaterowani są w naszym domu wypoczynkowym, oddalonym ok 200m od portu. Zapraszamy grupy zorganizowane oraz uczestników indywidualnych. Połów dorsza odbywa się z pokładu kutra MORS lub BALBINA, który w każdy rejs zabiera do 20 wędkarzy.

Dla uczestników wypraw oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu do połowu morskiego, nasza doświadczona załoga chętnie udzieli rad początkującym oraz podzieli się swoim bogatym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy.

W trakcie rejsu uczestnicy otrzymują ciepły posiłek i napoje.

Nasza załoga pomoże również w patroszeniu i filetowaniu złowionych ryb.

Podczas rejsu i w trakcie zakwaterowania w naszym domu wypoczynkowym, samochody naszych gości zaparkowane są na bezpiecznym, ogrodzonym parkingu położonym bezpośrednio przy naszej posesji.

Więcej informacji oraz rezerwacja miejsc: 502 059 018

Centrum Wędkarstwa Turystycznego

Morski połów rybMorski połów ryb

Świadczymy usługi związane z wyprawami wędkarskimi na dorsza w formie pobytów 2-3dniowych. W ramach realizowanych turnusów udostępniamy turystom możliwość połowu ryb na pełnym morzu z pokładu kutra rybackiego, miejsca noglegowe w komfortowych pokojach, a także wyżywienie. Uczestnicy otrzymują również dostęp do zaplecza technicznego do obróbki ryb, z możliwością samodzielnego przygotowania do spożycia, oraz pomieszczenia do przechwywania sprzętu i odieży wędkarskiej.

Połów na jeziorze Łebsko

Amatorów połowów ryb słodkowdnych zapraszamy na połów ryb na jeziorze Łebsko.

Zakwaterowanie

W trakcie pobytu uczestnicy turnusów zakwaterowani są w naszym hotelu, zlokalizowanym 50 m od portu rybackiego. Dzięki lokalizacji w bezpośredniej strefie portu rybackiego uczestnicy turnusów mają możliowść pozostawienia samochodów na bezpiecznym parkingu na terenie naszgo hotelu.

 

 

Oferta Morski połów dorsza 2015

Rekomendacja Polskiego Związku Wędkarskiego

Morski połów ryb - rekomendacja PZW

Gościniec Kaszebe - Centrum Wędkarstwa Turystycznego w Łebie posiada rekomendację PZW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minigaleria